Kumpas
http://kumpas.anatolianrock.com
Pavlovun Kedileri
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 İleri>>
Cevapla
xxsweet_girl

önemli diil :)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 4:50 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ultrAgsl

xxsweet girl ben teşekkür ederim kırmadığın için.. ve beni BULAŞIK sınıfına koymadıın için:)))

(ultrAgsl tarafından 9 Ağustos 2006 4:40 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 4:38 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
xxsweet_girl

ultrAgsl ya sana ne qadar tşkkür etsem asdır ya iiki ısrar ettin şu forum konusunda gerçeqten muhabbet we wermek istediğinis msjlar çk gsl ben sizin takipçinis olmaktan acaip mutluuum tşkler ultrAgsl’cim bu konuda destekçinis olduğumu bilmenisi istiorumm başarılar:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 4:23 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
__whisper__

ultrAgsl Baraka foruma yazdıkların için saol.Sana cevap vermemiz gec oldu k.bakma.Ancak cidden bazı dönemler internete cok fazla vakit ayıramıyoruz.Bu arada grubunuzun sitesini bi gezeyim ben hadi sizlere kolay gelsin.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 3:29 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iCeDeArTh81

olsun,sonuçta bunlar belli başlı dev şirketler,bu bile zayıflatacaktır onları.ama ek bilgiler için sağol:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 3:10 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ultrAgsl

arkadaşlar siz emperyalist dewletlerin  ürünlerini kullanmamakla veya yemeklerini yememekle çok harika bi harekette bulunuyorsunuz fakat bunu yaparken fazla araştırmıyorsunuz gibi gelio bana.. aklınıza ilk gelen anladıgıma göre converse hamburger cocacola.. ama bilinki sadece herşey bunla kısıtlı diil. ben 2 aydır ÜLKERin ürününü kullanmıyorum her ne kadar üzerinde ’TM’ yazsada ülker şirketi körfez savaşı sırasında kendi helikopteriyle amerikan askerlerine yiyecek içecek ve maddi yardımda bulunan bir şirket. yine dikkat edin bu olaydan sonra müşteri kaybeden ülkerin kurduğu yan firma HALK...
sadece bukadarlada kalmıo! nescafe ipana signal first vivident turkuaz hatta bazı türkkahvesi firmaları......... eger araştırırsanız daha neler neler!!! isterseniz giyecek konusuna hiç girmeyeyim yoksa çıplak kalırızzz:) komik ama gerçek!!!

(ultrAgsl tarafından 9 Ağustos 2006 3:06 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 3:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iCeDeArTh81

evet işte kastettiğim sadece buydu,yoksa kimseyi mimlemek değil.teşekkür ederim:))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 3:00 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
_paintrock

ewet  sana katılıorm ama coke cola dısında bırcok alternatıf war cok mu susadın su iç ya en guzeli olmadı nestea iç yani lipton içme ama oda savas yanlısı marka yani bu savaslar hep para , hırs ,ustunluk saglamak için yapılıo yanı cok mu onemli bu kadar bı rbırınden ustun olduunu kanıtlamak bunu anlamıyorlasa eger bızm anlatmm z lazm tek bılek olup bu nların gelr kaynaklarını kullan mamız lazm ben simdiden ayakkabımın yanına kocamn NO WAR! yazdm t-sortume  not drink coca cola yazdm umarm 1 2 kısıde olsa ne durumda olduumuzu anlarda onlarında katkısı olur ama cıyla umarm herkes bıra anlayıslı olur da bugn baska insan lara olan muammelern yarn kendi basına gelecegni anlar we nefsine hakım olup cola yerine su içmeyi dener ...we su mc.donald’s ya kardesm oraya gdin 1 parca ekmek için 6 YTL para yeriosn ya git bi turk lokantasına we ya illa hamburger mı yecn ya gıt tanıdıın bı yerden we bı bufeden ya yanı ıkısınn içindeki eti de bilmiosn gıt ken din yap yanı cok mu zor gelio bunları yapmak herseyi marka olsn etrafmdakı insanların dıkatını cekm  diosan ız o sizn bılecegnz iş ama bı gn  g.tuzde bı sarpner parcası bulursanız hiç aglamayn :)
  halil yorumlarını merakla beklıorm kardesm:))))))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 2:50 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iCeDeArTh81

yok arkadaşlar,benim kastettiğim asla onların ürünlerini kullanan insanların mimlenmesi filan değildi,böyle bir şeyi ancak çocuklar yapar,üzerinizde hangi markayı taşıdığınızla,ne yiyip ne içtiğinizle,derinizin ya da gözlerinizin ne renk olduğuyla ilgilenen varsa zaten dinlemeyin gitsin.maden devri eğer aşağıda yazdıklarımı bu şekilde algılayıp kırıldıysan çok üzgünüm inan,asla kimseyi hiçbir biçimde yargılama amacı taşımadım ki bana düşmez zaten bu.eğer bütün bunlar seni gücendirdiyse özür diliyorum.
ama burada kastedilen şu:bu ülkelerin zaten canavar gibi maddi gelirleri var,coca cola yerine içebileceğimiz bir alternatif de yok bunun da farkındayım.ama hiç değilse şu savaş bitene kadar onları zayıflatmak da bir ölçüde bizim elimizde,elbette buradaki birkaç kişinin değil ama hakikaten hep birlikte bu alış verişi durdurursak amerika zaten büyük şirketleri üzerine kurulu bir ülke,güvendiğim bir gazete haberine göre de şu ırak saldırısı onların epey dış borç yapmalarına neden olmuş,zayıflayacaklarına hiç şüphem yok.keşke onlara karşı hakikaten savaşabilsek de varsın olsun festivallere gitmeyiversek.
kastettiğim sadece buydu,eğer bunu başka insanları bilinçsizlikle suçlamak olarak değerlendireniniz varsa tekrar özür diliyorum,niyetim asla bu olamaz.
ayrıca ben teşekkür ediyorum forumunuzu bu kadar güncel tuttuğunuz ve size yazılanların cevaplarını geciktirmediğiniz için.dilerim grup içinde en kısa sürede bir anlaşmaya varırsınız ve demolar için çalışmaya başlarsınız,kolay gelsin:))

(iCeDeArTh81 tarafından 9 Ağustos 2006 2:37 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 2:35 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
_paintrock

ya  halil walla cok sewiorm aga seni cok azımlısn bravo walla ...ben de nerdeyse 3 aydır coke cola içmiorm ya hem cebe hemde bünyeye zarr yani arkadaslar ...mesela coke cola balıkesirde 1 YTL onn yerine şan restrant ta 1 köfte ekmek yıyebilrz ekmekler bayat etlern ne olduu belli deil ama içindeki salata we bayat ekmek acaip doyuruo konu bu deil ama cola almak yerine daha fayda li işler yapabilecegmizi anlatmak istedim DİMİ HİLİL (yani biz hall gok han hilmi we erginle bole yapıorz arasıra cihan arkadasımız da katılarak bizi dolmus parasından kurtarıo o mobilet motoruyla:) ewet maden devri sanda cok katılıorm gokhancım bazı konularda belkı yanlıs hesaplıo olabılrsn tek dusuncem seni barısa rock ta gormek isterm (gerci ben biraz erken gittm alana tarıhleri karıstrarark bida gtmeye blırm ama burdan da elimden geldii kadar desteklemeye calısıorm :)bu gunden ıtıbaren tum gıysilerimin bi kosesin e hatta ortalarına NO WAR !! yazıcagm belki bazı kafaları savas gorusunde yanımıza daha saglam cekebılırz :) ICEDARTH81 cim sen de merak etme bu sene bomba gıbı patlıcaz gerek bestelerimizle gerek cowerlarımızla yanı guzel projelermz war  en kısa sure de ’kumpas nedir?’sorusuna cok ii bi cwp alacaksınız en azından ben green day in turk wersyonunu dusunurm umarm hall,hılmı we gokhan n da kafalarına uyar ergınle konustm zati...

 HALİL ULAŞ BANA !!!!!!!

HERKESE SELAMLAR SAVASSIZ BIR DUNYA İÇİN:)!!!!!!!!!!!!!!!1
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Ağustos 2006 1:14 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 İleri>>